
8 973 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
230 х 22,2 мм қорғаныс секторлары бар Matrix 73157 алмазды сегменттік кескіш дискі әртүрлі беріктіктегі бетонды, тасты, кірпішті, шлакоблокты және тротуар плиталарын құрғақ кесу үшін қолданылады. Ол сәйкес қону диаметрі бар бұрыштық тегістеуіштерге арналған жабдық ретінде пайдаланылады. Диск суық престеу әдісімен жасалған және арматураның әлсіз арматураланған темірбетоннан өтуі кезінде жоғары жүктемелерге төтеп бере алады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.756 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 8 мм |
| Диаметрі | 230 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 295 мм |
| Өңдеу материалы | тас, арматураланған бетон, кірпіш |
| Мақсаты | әмбебап |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қолдану | ШМ |
| Диск түрі | 1A1RSS |
| Кесу түрі | сумен салқындатусыз |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Қалыңдық | 3.2 мм |
| Нысан | диск |
| Қаптамадағы ені | 255 мм |
| Кесетін бөліктің ені | 7 мм |
| Штрих-код | 4044996044378 |