
3 115 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix Turbo 73181, 180 x 22,2 мм құрғақ кесілген алмазды кесу дискісі бұрыштық тегістеуіштерге (бұрыштық тегістеуіштерге) арналған ауыстырылатын жабдық болып табылады. Ол жөндеу және ұсақ құрылыстар үшін, сондай-ақ тұрмыстық міндеттерді шешу үшін қолданылады. Диск бетонда, соның ішінде жаңа және орташа арматураланған, таста немесе кірпіште жұмыс істеуге арналған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.376 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 8 мм |
| Диаметрі | 180 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 240 мм |
| Өңдеу материалы | тас, арматураланған бетон, кірпіш |
| Мақсаты | әмбебап |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қолдану | ШМ |
| Диск түрі | 1A1R TURBO |
| Кесу түрі | сумен салқындатусыз |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Қалыңдық | 3 мм |
| Нысан | диск |
| Қаптамадағы ені | 210 мм |
| Кесетін бөліктің ені | 7 мм |
| Штрих-код | 4044996032146 |