
2 633 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix Turbo Extra 73194, 125 x 22,2 мм кесілген алмас жүзі бетонды, темірбетонды, кірпішті, тротуар плиталарын, шлакоблокты және тасты құрғақ кесу үшін қолданылады. Ол қону диаметрі 22,2 мм бұрыштық тегістеуіштерге орнатылады. Кесудің жоғары жылдамдығын қамтамасыз етеді, сондықтан қарқынды қолдануға жарамды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.178 келі |
| Қаптамадағы биіктік | 7 мм |
| Диаметрі | 125 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 175 мм |
| Өңдеу материалы | тас, арматураланған бетон, кірпіш |
| Мақсаты | әмбебап |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қолдану | ШМ |
| Диск түрі | 1A1R TURBO |
| Кесу түрі | сумен салқындатусыз |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Қалыңдық | 2.5 мм |
| Нысан | диск |
| Қаптамадағы ені | 150 мм |
| Кесетін бөліктің ені | 7 мм |
| Штрих-код | 4044996044095 |