
12 534 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Ылғал кесуге арналған лазерлік перфорациясы бар Gross f230x22.2 мм 73049 тұтас гауһар жүзі 22,2 мм қондыру өлшемі бар UHM немесе плитка кескіштерде шығын материалдары ретінде пайдаланылады. Металл байланыстағы күмістің, кобальттың және басқа да жоғары сапалы компоненттердің оңтайлы қатынасы гранитпен, керамикамен, тастан жасалған бұйымдармен, мәрмәрмен, табиғи және жасанды тастармен жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Ылғалды тегістеу әдісі суды салқындатуды пайдалануды қамтиды, бұл қызып кетуді азайтуға және шаңды тиімді кетіруге көмектеседі.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.622 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 6 мм |
| Диаметрі | 230 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 260 мм |
| Өңдеу материалы | тас, керамогранит, плитка, мәрмәр |
| Мақсаты | әмбебап |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қолдану | ШМ |
| Диск түрі | 1A1R |
| Кесу түрі | сумен салқындатылатын |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Қалыңдық | 2.8 мм |
| Нысан | диск |
| Қаптамадағы ені | 235 мм |
| Кесетін бөліктің ені | 10 мм |
| Штрих-код | 4044996033242 |