
17 818 ₸
Лазерлік дәнекерленген сегменттері бар жалпы ф230х22,2 мм 73008 гауһар жүзі бетонды, оның ішінде жаңа піскен кірпішті, құмтасты және гранитті құрғақ кесуге арналған. Қону диаметрі 22,2 мм дискіні ММ үшін шығыс құралы ретінде пайдалануға мүмкіндік береді. Сегменттер суды салқындатуды қажет етпей, жылдам құрғақ кесуді қамтамасыз етеді. Оңтайлы таңдалған байламның арқасында диск шамадан тыс жүктемелерге төтеп бере алады және үлкен көлемдегі жұмыстарды орындау қажет болғанда қарқынды тұрмыстық және кәсіби пайдалану үшін жарамды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| қызметі | Әмбебап |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.662 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 5 мм |
| Диаметрі | 230 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 263 мм |
| Өңдеу материалы | тас, арматураланған бетон, кірпіш |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қолдану | ШМ |
| Диск түрі | 1A1RSS |
| Кесу түрі | сумен салқындатусыз |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Қалыңдық | 2.4 мм |
| Нысан | диск |
| Қаптамадағы ені | 240 мм |
| Кесетін бөліктің ені | 10 мм |
| Штрих-код | 4044996033044 |