
6 972 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Gross ф180х22,2 мм 73014 алмазға тапсырыс берілген гауһар тасты сегменттік дискі құрғақ кесуге арналған алмазбен бірге қолданылады. Оңтайлы таңдалған байлам құралды жаңа бетон, темірбетон, кірпіш, гранит, тас, құмтас және шамот сияқты материалдармен пайдалануға мүмкіндік береді. Диск кесудің жоғары жылдамдығын қамтамасыз етеді және кәсіби қолдану мен қарқынды жүктемелерге арналған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.36 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 5 мм |
| Диаметрі | 180 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 215 мм |
| Өңдеу материалы | тас, арматураланған бетон, кірпіш |
| Мақсаты | әмбебап |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қолдану | ШМ |
| Диск түрі | 1A1RSS |
| Кесу түрі | сумен салқындатусыз |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Қалыңдық | 2.2 мм |
| Нысан | диск |
| Қаптамадағы ені | 185 мм |
| Кесетін бөліктің ені | 10 мм |
| Штрих-код | 4044996033082 |