
7 395 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Лазерлік дәнекерленген сегменттері бар жалпы ф150х22,2 мм 73004 гауһар жүзі бетонды, оның ішінде жаңа піскен кірпішті, құмтасты және гранитті құрғақ кесуге арналған. Қону диаметрі 22,2 мм дискіні ММ үшін шығыс құралы ретінде пайдалануға мүмкіндік береді. Сегменттер суды салқындатуды қажет етпей, жылдам құрғақ кесуді қамтамасыз етеді. Оңтайлы таңдалған байламның арқасында диск шамадан тыс жүктемелерге төтеп бере алады және үлкен көлемдегі жұмыстарды орындау қажет болғанда қарқынды тұрмыстық және кәсіби пайдалану үшін жарамды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| қызметі | Әмбебап |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.231 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 5 мм |
| Диаметрі | 150 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 182 мм |
| Өңдеу материалы | бетон, кірпіш, гранит |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қолдану | ШМ |
| Диск түрі | 1A1RSS |
| Кесу түрі | сумен салқындатусыз |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Қалыңдық | 2 мм |
| Нысан | диск |
| Қаптамадағы ені | 155 мм |
| Кесетін бөліктің ені | 10 мм |
| Штрих-код | 4044996033020 |