
10 613 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Құрғақ кесуге арналған Gross ф125х22,2 мм 73021 гауһар тасты турбо-сегменттік дискі кесу жұмыстарына арналған жабдық ретінде UHM-ге орнатылады. Турбокомпрессорлы жұмыс бөлігі бар диск өзінің қолданылуында әмбебап болып табылады және оны тасты, гранитті және кірпішті, жаңа бетонды, сондай-ақ әлсіз арматураланған темірбетонды кесу үшін пайдалануға болады. Бұл кәсіби құралмен қарқынды жұмыс істеу үшін пайдалы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.17 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 5 мм |
| Диаметрі | 125 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 155 мм |
| Өңдеу материалы | тас, арматураланған бетон, кірпіш |
| Мақсаты | әмбебап |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қолдану | ШМ |
| Диск түрі | 1A1RSS |
| Кесу түрі | сумен салқындатусыз |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Қалыңдық | 2.4 мм |
| Нысан | диск |
| Қаптамадағы ені | 130 мм |
| Кесетін бөліктің ені | 10 мм |
| Штрих-код | 4044996033112 |