
4 418 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Алмаз жүзі Gross ф115х22,2 мм 73028 лазерлік перфорациясы бар турбо қатты материалдарды: бетонды, оның ішінде жаңа піскен бетонды, темірбетонды, кірпішті, гранитті, тасты және құмтасты құрғақ кесу үшін қолданылады. Материалдардың әртүрлі типтерімен жұмыс істеу мүмкіндігі оңтайлы таңдалған металл байланысына байланысты. Құрал кәсіби КҚМ шығын материалдары ретінде пайдаланылады. Лазерлік перфорация дискіні күшейтілген салқындатуды қамтамасыз етеді, сондықтан ол қарқынды жұмыс үшін оңтайлы болып табылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.143 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 5 мм |
| Диаметрі | 115 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 145 мм |
| Өңдеу материалы | тас, арматураланған бетон, кірпіш |
| Мақсаты | әмбебап |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қолдану | ШМ |
| Диск түрі | 1A1R TURBO |
| Кесу түрі | сумен салқындатусыз |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Қалыңдық | 2.4 мм |
| Нысан | диск |
| Қаптамадағы ені | 120 мм |
| Кесетін бөліктің ені | 10 мм |
| Штрих-код | 4044996033150 |