
7 721 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Лазерлік дәнекерленген сегменттері бар Gross f115x22,2 мм 73002 гауһар жүзі бетонды, соның ішінде жаңа піскен кірпішті, құмтасты және гранитті құрғақ кесуге арналған. Қону диаметрі 22,2 мм дискіні ММ үшін шығыс құралы ретінде пайдалануға мүмкіндік береді. Сегменттер суды салқындатуды қажет етпей, жылдам құрғақ кесуді қамтамасыз етеді. Оңтайлы таңдалған байламның арқасында диск шамадан тыс жүктемелерге төтеп бере алады және үлкен көлемдегі жұмыстарды орындау қажет болғанда қарқынды тұрмыстық және кәсіби пайдалану үшін жарамды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| қызметі | Әмбебап |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.137 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 5 мм |
| Диаметрі | 115 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 145 мм |
| Өңдеу материалы | бетон, кірпіш, гранит |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қолдану | ШМ |
| Диск түрі | 1A1RSS |
| Кесу түрі | сумен салқындатусыз |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Қалыңдық | 2 мм |
| Нысан | диск |
| Қаптамадағы ені | 120 мм |
| Кесетін бөліктің ені | 10 мм |
| Штрих-код | 4044996033006 |