
9 447 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Алмаз жүзі Барс Турбо ф230х22,2 мм 73075 бетонды, оның ішінде жаңа, орташа арматураланған темірбетонды, тасты, кірпішті, гранитті және құмтасты құрғақ кесуге арналған. Оны құрылыс және жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде қону диаметрі 22,2 мм UHM көмегімен пайдалануға болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | БАРС |
| Салмақ | 0.7 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 9 мм |
| Диаметрі | 230 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 265 мм |
| Өңдеу материалы | тас, арматураланған бетон, кірпіш |
| Мақсаты | әмбебап |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қолдану | ШМ |
| Диск түрі | 1A1R TURBO |
| Кесу түрі | сумен салқындатусыз |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Қалыңдық | 2.6 мм |
| Нысан | диск |
| Қаптамадағы ені | 240 мм |
| Кесетін бөліктің ені | 10 мм |
| Штрих-код | 4044996044804 |