
2 069 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Алмаз жүзі Барс Турбо ф115х22,2 мм 73069 бетонды, оның ішінде жаңа, орташа арматураланған темірбетонды, тасты, кірпішті, гранитті және құмтасты құрғақ кесуге арналған. Оны құрылыс және жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде қону диаметрі 22,2 мм UHM көмегімен пайдалануға болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | БАРС |
| Салмақ | 0.146 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 9 мм |
| Диаметрі | 115 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 145 мм |
| Өңдеу материалы | тас, арматураланған бетон, кірпіш |
| Мақсаты | әмбебап |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қолдану | ШМ |
| Диск түрі | 1A1R TURBO |
| Кесу түрі | сумен салқындатусыз |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Қалыңдық | 2 мм |
| Нысан | диск |
| Қаптамадағы ені | 120 мм |
| Кесетін бөліктің ені | 10 мм |
| Штрих-код | 4044996044767 |