
4 676 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Барс ф180х22,2 мм 73081 тұтас алмазды дискі қатты материалдарды: гранит және фарфор плиткаларын, плиткаларды, плиткаларды, мәрмәрді, табиғи және жасанды тасты ылғалды кесу үшін металл кескіштермен немесе плитка кескіштермен бірге қолданылады. Дискінің тұтас пішіні жарықтар мен сынықтарсыз біркелкі кесуге қол жеткізуге мүмкіндік береді. Суды салқындату дискінің қызып кетуіне жол бермейді, сонымен қатар оның қызмет ету мерзімін арттырады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | БАРС |
| Салмақ | 0.404 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 9 мм |
| Диаметрі | 180 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 210 мм |
| Өңдеу материалы | тас, керамогранит, плитка, мәрмәр |
| Мақсаты | әмбебап |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қолдану | ШМ |
| Диск түрі | 1A1R |
| Кесу түрі | сумен салқындатылатын |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Қалыңдық | 2.2 мм |
| Нысан | диск |
| Қаптамадағы ені | 185 мм |
| Кесетін бөліктің ені | 10 мм |
| Штрих-код | 4044996044743 |