
4 175 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Барс ф150х22,2 мм 73079 тұтас алмазды қалақ қатты материалдарды: гранит және фарфор плиткаларын, плиткаларды, плиткаларды, мәрмәрді, табиғи және жасанды тасты ылғалды кесу үшін металл кескіштермен немесе плитка кескіштермен бірге қолданылады. Дискінің тұтас пішіні жарықтар мен сынықтарсыз біркелкі кесуге қол жеткізуге мүмкіндік береді. Суды салқындату дискінің қызып кетуіне жол бермейді, сонымен қатар оның қызмет ету мерзімін арттырады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | БАРС |
| Салмақ | 0.255 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 9 мм |
| Диаметрі | 150 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 180 мм |
| Өңдеу материалы | тас, керамогранит, плитка, мәрмәр |
| Мақсаты | әмбебап |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қолдану | ШМ |
| Диск түрі | 1A1R |
| Кесу түрі | сумен салқындатылатын |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Қалыңдық | 2 мм |
| Нысан | диск |
| Қаптамадағы ені | 155 мм |
| Кесетін бөліктің ені | 10 мм |
| Штрих-код | 4044996044736 |