
2 486 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Барс ф125х22,2 мм 73078 тұтас алмазды дискі қатты материалдарды: гранит және фарфор плиткаларын, плиткаларды, плиткаларды, мәрмәрді, табиғи және жасанды тасты ылғалды кесу үшін металл кескіштермен немесе плитка кескіштермен бірге қолданылады. Дискінің тұтас пішіні жарықтар мен сынықтарсыз біркелкі кесуге қол жеткізуге мүмкіндік береді. Суды салқындату дискінің қызып кетуіне жол бермейді, сонымен қатар оның қызмет ету мерзімін арттырады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | БАРС |
| Салмақ | 0.17 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 9 мм |
| Диаметрі | 125 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 155 мм |
| Өңдеу материалы | тас, керамогранит, плитка, мәрмәр |
| Мақсаты | әмбебап |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қолдану | ШМ |
| Диск түрі | 1A1R |
| Кесу түрі | сумен салқындатылатын |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Қалыңдық | 1.8 мм |
| Нысан | диск |
| Қаптамадағы ені | 130 мм |
| Кесетін бөліктің ені | 10 мм |
| Штрих-код | 4044996044729 |