
3 435 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Құрғақ кесуге арналған Барс ф125х22,2 мм 73062 сегменттік алмас жүзі сәйкес қондыру диаметрі бар ҰШМ және штроборездерге арналған жабдық ретінде орнатылады. Бұл үй шеберлері мен кәсіпқойларға тасты, кірпішті, бетонды және гранитті құрғақ кесу үшін пайдалы және үлкен көлемдегі жұмыстарды жылдам орындауға мүмкіндік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | БАРС |
| Салмақ | 0.171 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 9 мм |
| Диаметрі | 125 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 155 мм |
| Өңдеу материалы | тас, бетон, кірпіш |
| Мақсаты | әмбебап |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қолдану | ШМ |
| Диск түрі | 1A1RSS |
| Кесу түрі | сумен салқындатусыз |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Қалыңдық | 1.8 мм |
| Нысан | диск |
| Қаптамадағы ені | 130 мм |
| Кесетін бөліктің ені | 10 мм |
| Штрих-код | 4044996044675 |