
2 010 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Құрғақ кесуге арналған Барс ф115х22,2 мм 73061 сегменттік алмас жүзі тиісті қондыру диаметрі бар ҰШМ және штроборездерге арналған жабдық ретінде орнатылады. Бұл үй шеберлері мен кәсіпқойларға тасты, кірпішті, бетонды және гранитті құрғақ кесу үшін пайдалы және үлкен көлемдегі жұмыстарды жылдам орындауға мүмкіндік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | БАРС |
| Салмақ | 0.146 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 9 мм |
| Диаметрі | 115 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 145 мм |
| Өңдеу материалы | тас, бетон, кірпіш |
| Мақсаты | әмбебап |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қолдану | ШМ |
| Диск түрі | 1A1RSS |
| Кесу түрі | сумен салқындатусыз |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Қалыңдық | 1.8 мм |
| Нысан | диск |
| Қаптамадағы ені | 120 мм |
| Кесетін бөліктің ені | 10 мм |
| Штрих-код | 4044996044668 |