




24 330 ₸
Лазерлік қашықтық өлшегіш (лазерлік рулетка) Matrix LD-60 ұзындығын 0,05-тен 60 м-ге дейінгі қашықтықта өлшеуге, бөлменің ауданы мен көлемін есептеуге, сондай-ақ бұрыштарды өлшеуге мүмкіндік береді. Ол плиткаларды төсеу, аспалы төбелер мен еден конструкцияларын орнату, терезелер мен есіктерді орнату, кеңістікті жобалау кезінде таптырмас көмекші болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 181 жыл |
| Штрих-код | 4044996167824 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 203 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 42 мм |
| Қаптамадағы ені | 116 мм |
| Ерекшеліктері | еңкею бұрышын өлшеу |
| Қоректендіру элементі | ААА 2х1,5 В |
| Толқын ұзындығы | 650нм |
| Өлшемдер диапазоны | 0,05-60 м |
| Қуаты, артық емес | 1 |
| Өлшеу дәлдігі | ±1,5 мм |
| Лазер сыныбы | 2 |
| Қаптама түрі | картон қорап |