




21 630 ₸
Лазерлік қашықтық өлшегіш ( лазерлік рулетка) LD-40 - сіздің сенімді көмекші үшін дәл өлшеулер. Оны мыналар үшін пайдаланыңыз үй-жайдың көлемі мен ауданын есептеу, бұрыштарды өлшеу және ұзындықтың анықтамалары дейінгі қашықтықта 40 метр. Бұл көп функциялы лазерлік қашықтық өлшегіш жұмыс үшін де қолайлы үй-жайлардың ішінде, және ашық ауада, оны не жасайды мінсіз таңдау үшін құрылыс, жөндеу, жол және геодезиялық жұмыстардың.
Артықшылықтары:
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Максималды өлшеу диапазоны | 40 м |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 181 жыл |
| Кепілдік | <a href="https://instrument.ru/garant/tovary-s-garantiey-1-god/">1 год</a> |
| Штрих-код | 4044996167817 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 203 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 42 мм |
| Қаптамадағы ені | 116 мм |
| Ерекшеліктері | еңкею бұрышын өлшеу |
| Қоректендіру элементі | ААА 2х1,5 В |
| Толқын ұзындығы | 650нм |
| Өлшемдер диапазоны | 0,05-40 м |
| Қуаты, артық емес | 1 |
| Өлшеу дәлдігі | ±1,5 мм |
| Лазер сыныбы | 2 |
| Қаптама түрі | картон қорап |