




14 070 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Қашықтық өлшегіштің ең сұранысқа ие моделі!
Сибртех РМ-60 лазерлік қашықтық өлшегіш бөлменің ұзындығын, көлемін және ауданын анықтай алады. Ол құрылыс және әрлеу жұмыстарын жүргізу кезінде қолданылады: плиткаларды төсеу, терезелерді, есіктерді, еден жабындарын, аспалы төбелерді орнату. 60 м-ге дейінгі жоғары өлшеу диапазоны көшеде жұмыс істеуге мүмкіндік береді, сондықтан қашықтық өлшегіш маркшейдерлер мен жол қозғалысына қызмет көрсетушілер үшін пайдалы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 121 ж |
| Кепілдік | <a href="https://instrument.ru/garant/tovary-s-garantiey-1-god/">1 год</a> |
| Штрих-код | 4044996167800 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 167 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 30 мм |
| Қаптамадағы ені | 132 мм |
| Қоректендіру элементі | ААА 2х1,5 В |
| Толқын ұзындығы | 650нм |
| Өлшемдер диапазоны | 0,05-60 м |
| Қуаты, артық емес | 1 |
| Өлшеу дәлдігі | ±2 мм |
| Лазер сыныбы | 2 |
| Қаптама түрі | слайд-карта |