



18 850 ₸
Лазерлік қашықтық өлшегіш (лазерлік рулетка) Сибртех РМ-40 бұл 40 метрге дейінгі қашықтықты өлшеуге және бөлменің көлемі мен ауданын есептеуге арналған көп функциялы құрал. Ол жөндеу, құрылыс, жол және геодезиялық жұмыстарды орындау кезінде өз қолдарымен жасаушыларда да, кәсіпқойларда да қосымшаларды табады.
Артықшылықтары:
Сатып алу Сибртех РМ-40 лазерлік қашықтық өлшегіш жылы Алматы сіз компаниядан ең жақсы бағамен ала аласыз "Income" ЖК (Инкам). Біздің компания кең таңдауды ұсынады қашықтық өлшегіштер құрылысқа және жөндеуге арналған басқа да құралдар. Біздің ассортиментімізді қарап шығыңыз және қазір тапсырыс беріңіз!
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Максималды өлшеу диапазоны | 40 м |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 121 ж |
| Кепілдік | <a href="https://instrument.ru/garant/tovary-s-garantiey-1-god/">1 год</a> |
| Штрих-код | 4044996169217 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 167 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 30 мм |
| Қаптамадағы ені | 132 мм |
| Қоректендіру элементі | ААА 2х1,5 В |
| Толқын ұзындығы | 650нм |
| Өлшемдер диапазоны | 0,05-40 м |
| Қуаты, артық емес | 1 |
| Өлшеу дәлдігі | ±2 мм |
| Лазер сыныбы | 2 |
| Қаптама түрі | слайд-карта |