





29 230 ₸
Гросс Компакт 70 лазерлік қашықтық өлшегіш бөлменің қашықтығын, ауданын және көлемін жоғары дәлдікпен өлшеуге арналған. Ол құрылыс, жөндеу жұмыстарын және геодезиялық зерттеулерді жүргізу кезінде пайдалы болады. Қашықтық өлшегіш 5 см-ден 70 м-ге дейінгі қашықтықта өлшеуге қабілетті.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Қосымша функциялары | |
| Көлемді есептеу | Иә |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.345 кг |
| Штрих-код | 4044996043944 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 260 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 42 мм |
| Қаптамадағы ені | 158 мм |
| Штативке отыру мүмкіндігі | Иә |
| Санақ нүктелерінің саны | 3 |
| Деректерді жадқа енгізу | Иә |
| Лазер сыныбы | 2 |
| Өлшеу қателігі | 70 м +/- 1,5 мм |
| Таймердің болуы | Иә |
| Пифагор теоремасы бойынша есептеу | Иә |
| Өлшеудің максималды ұзындығы | 70 м |
| Алаңды шегеру | Иә |