1 160 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Өлшемі 280 x 130 мм, тістері 10 x 10 мм, айнамен жылтыратылған және пластмасса тұтқасы бар Matrix 86783 тот баспайтын болаттан жасалған үтіктеуіш әуесқойлар мен жеке шеберлерге жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы. Ол өңдеуге дайындалған беттерге құрылыс ерітінділері мен плитка желімін біркелкі жағуға мүмкіндік береді.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.25 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 95 мм |
| Ұзындығы | 280 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 280 мм |
| Тіс | 10х10 мм |
| Материал | тот баспайтын болат |
| Тұтқаның материалы | пластик |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Ені | 130 мм |
| Қаптамадағы ені | 130 мм |
| Штрих-код | 4044996191799 |