
1 160 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix 86782 тот баспайтын болаттан жасалған үтіктеуіш өлшемі 280 x 130 мм, тістері 8 x 8 мм, айнамен жылтыратылған және пластик тұтқасы әуесқойлар мен жеке шеберлерге жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы. Ол өңдеуге дайындалған беттерге құрылыс ерітінділері мен плитка желімін біркелкі жағуға мүмкіндік береді.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.25 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 95 мм |
| Ұзындығы | 280 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 280 мм |
| Тіс | 8х8 мм |
| Материал | тот баспайтын болат |
| Тұтқаның материалы | пластик |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Ені | 130 мм |
| Қаптамадағы ені | 130 мм |
| Штрих-код | 4044996191782 |