
1 696 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Өлшемі 280 x 130 мм, тістері 10 x 10 мм және ағаш тұтқасы бар Matrix 86741 тот баспайтын болаттан жасалған тегістеуіш сылақ пен желім ерітінділерін бетіне біркелкі жағуға мүмкіндік береді. Айнамен жылтырату материалдың кенепке жабысып қалу қаупін азайтады және тегіс, біркелкі емес әрлеуді қамтамасыз етеді.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.275 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 90 мм |
| Ұзындығы | 280 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 280 мм |
| Тіс | 10 х 10 мм |
| Материал | тот баспайтын болат |
| Тұтқаның материалы | ағаш |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Ені | 130 мм |
| Қаптамадағы ені | 130 мм |
| Штрих-код | 4044996167558 |