
1 564 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Өлшемі 260 x 120 мм Matrix 86719 пластикалық үтіктеуіш әрлеу жабындары мен қоспаларды, мысалы, сұйық тұсқағаздарды, сәндік сылақтарды жағу үшін жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы. Оның көмегімен мінсіз тегіс бетті де, ұсақ бедерлі өрнекті де жасауға болады.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.18 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 95 мм |
| Ұзындығы | 260 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 260 мм |
| Материал | пластик |
| Тұтқаның материалы | пластик |
| Ені | 120 мм |
| Қаптамадағы ені | 125 мм |
| Штрих-код | 4044996148496 |