
1 502 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Өлшемі 280 x 140 мм Matrix 86721 пластикалық үтіктеуіш әрлеу жабындары мен қоспаларды, мысалы, сұйық тұсқағаздарды, сәндік сылақтарды жағу үшін жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы. Оның көмегімен мінсіз тегіс бетті де, ұсақ бедерлі өрнекті де жасауға болады.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.218 келі |
| Қаптамадағы биіктік | 90 мм |
| Ұзындығы | 280 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 280 мм |
| Материал | пластик |
| Тұтқаның материалы | пластик |
| Ені | 140 мм |
| Қаптамадағы ені | 130 мм |
| Штрих-код | 4044996024882 |