
1 710 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Өлшемі 280 x 130 мм, айнамен жылтыратылған және пластмасса тұтқасы бар Matrix 86776 тот баспайтын болаттан жасалған үтіктеуіш әрлеу жұмыстарын жүргізген кезде ыңғайлы болады. Оның көмегімен бетіндегі сылақ қабатын тегістеп, жабысқақ композицияны біркелкі жағуға болады. Бұйым тұрмыстық қолдану үшін пайдалы болады, қажетті нәтижеге тез қол жеткізуге мүмкіндік береді.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.268 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 85 мм |
| Ұзындығы | 280 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 280 мм |
| Тұтқаның материалы | пластик |
| Ені | 130 мм |
| Қаптамадағы ені | 130 мм |
| Штрих-код | 4044996027449 |