
3 040 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Сибртех 67592 15 литрлік мырышталған шелек тұрмыстық қажеттіліктер үшін пайдаланылады. Ол аумақты суару немесе жөндеу жұмыстары кезінде суды, үгінділерді, құмды сақтауға және тасымалдауға болады. Көлемді шелек бір уақытта 15 литрге дейін су алуға мүмкіндік береді.
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
|---|---|
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 1.13 кг |
| Штрих-код | 4606800021182 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 340 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 280 мм |
| Қаптамадағы ені | 310 мм |
| Болат маркасы | мырышталған |
| Мақсаты | сұйықтықтарды сақтауға арналған |