
2 460 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Сибртех 67591 12 литрлік мырышталған шелек тұрмыстық қажеттіліктер үшін пайдаланылады. Ол аумақты суару немесе жөндеу жұмыстары кезінде суды, үгінділерді, құмды сақтауға және тасымалдауға болады. Көлемді шелек бір уақытта 12 литрге дейін су алуға мүмкіндік береді.
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
|---|---|
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.96 кг |
| Штрих-код | 4606800021175 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 325 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 260 мм |
| Қаптамадағы ені | 295 мм |
| Болат маркасы | мырышталған |
| Мақсаты | сұйықтықтарды сақтауға арналған |