
2 280 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Сибртех 67590 9 л мырышталған шелек шаруашылық қажеттіліктер үшін пайдаланылады. Ол аумақты суару немесе жөндеу жұмыстары кезінде суды, үгінділерді, құмды сақтауға және тасымалдауға болады. Көлемді шелек бір уақытта 9 литрге дейін су алуға мүмкіндік береді.
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
|---|---|
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.82 кг |
| Штрих-код | 4606800021168 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 300 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 250 мм |
| Қаптамадағы ені | 270 мм |
| Болат маркасы | мырышталған |
| Мақсаты | сұйықтықтарды сақтауға арналған |