
607 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
| Негізгі | |
|---|---|
| Пішін | Тік бұрышты |
| Көлемі | 8 л |
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Түсі | ассортиментте |
| Нысан | тік бұрышты |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.362 кг |
| Ені | 218 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 1200 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1850 мм |
| Қаптамадағы ені | 800 мм |
| Мақсаты | әрлеу жұмыстары үшін |
| Материал | қайталама полипропилен |