
1 891 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Үш компонентті тұтқалары бар Sibrtech 17543, 200 мм бүйірлік кескіштер слесарлық, монтаждау және жөндеу жұмыстарында қолданылады. Олар сымдарды, кабельдерді, сымдарды, пластик шыбықтарды және басқа бөлшектерді жылдам тістеуге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.276 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 24 мм |
| Ұзындығы | 200 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 275 мм |
| Губкалардың материалы | С55 |
| Тұтқа | үш компонентті |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Қаптамадағы ені | 65 мм |