
1 996 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix White Nickel 17539, 200 мм, никельмен қапталған, үш компонентті тұтқалары бар бүйірлік кескіштер монтаждау және монтаждау жұмыстарына арналған. Олар пластмасса және металл бөлшектерді, сымдарды, сондай-ақ тістейтін кабельдер мен сымдарды тез және оңай кесуге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.32 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 25 мм |
| Ұзындығы | 200 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 250 мм |
| Губкалардың материалы | болат 45 |
| Тұтқа | үш компонентті |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Қаптамадағы ені | 64 мм |
| Штрих-код | 4044996153773 |