
2 537 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Үш компонентті тұтқалары бар Matrix Premium 17533, 180 мм бүйірлік кескіштер сымдарды, кабельдерді және сымдарды кесу үшін монтаждау және монтаждау жұмыстарында қолданылады. Олар гаражда, үйде, құрылыста, шеберханада жеке және кәсіби шеберлерге пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.285 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 25 мм |
| Ұзындығы | 180 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 255 мм |
| Губкалардың материалы | болат 45 |
| Тұтқа | үш компонентті |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Қаптамадағы ені | 64 мм |
| Штрих-код | 4044996153674 |