
2 146 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Үш компонентті тұтқалары бар Matrix Premium 17532, 160 мм бүйірлік кескіштер сымдарды, кабельдерді және сымдарды кесу үшін монтаждау және монтаждау жұмыстарында қолданылады. Олар гаражда, үйде, құрылыста, шеберханада жеке және кәсіби шеберлерге пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.225 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 25 мм |
| Ұзындығы | 160 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 230 мм |
| Губкалардың материалы | болат 45 |
| Тұтқа | үш компонентті |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Қаптамадағы ені | 64 мм |
| Штрих-код | 4044996153667 |