
2 346 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Үш компонентті тұтқалары бар фосфатталған Сибртех 17531, 200 мм бүйірлік кескіштер сымдарды, сымдарды және өзектерді тістеуге, металл және пластмасса бөлшектерді кесуге қолданылады. Олар монтаждау және слесарлық жұмыстарды жүргізу кезінде үйде, гаражда, құрылыс алаңында, шеберханада таптырмас көмекші болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.298 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 30 мм |
| Ұзындығы | 200 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 260 мм |
| Губкалардың материалы | болат 45 |
| Тұтқа | үш компонентті |
| Қаптамадағы ені | 65 мм |
| Штрих-код | 4044996131870 |