
2 196 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Үш компонентті тұтқалары бар фосфатталған Сибртех 17529, 180 мм бүйірлік кескіштер сымдарды, сымдарды және өзектерді тістеуге, металл және пластмасса бөлшектерді кесуге қолданылады. Олар монтаждау және слесарлық жұмыстарды жүргізу кезінде үйде, гаражда, құрылыс алаңында, шеберханада таптырмас көмекші болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.26 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 60 мм |
| Ұзындығы | 180 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 20 мм |
| Губкалардың материалы | болат 45 |
| Тұтқа | үш компонентті |
| Қаптамадағы ені | 180 мм |
| Штрих-код | 4044996131863 |