
1 853 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Үш компонентті тұтқалары бар фосфатталған Сибртех 17527, 160 мм бүйірлік кескіштер сымдарды, сымдарды және өзектерді тістеу, металл және пластмасса бөлшектерді кесу үшін қолданылады. Олар монтаждау және слесарлық жұмыстарды жүргізу кезінде үйде, гаражда, құрылыс алаңында, шеберханада таптырмас көмекші болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.218 келі |
| Қаптамадағы биіктік | 60 мм |
| Ұзындығы | 160 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 20 мм |
| Губкалардың материалы | болат 45 |
| Тұтқа | үш компонентті |
| Қаптамадағы ені | 160 мм |
| Штрих-код | 4044996131856 |