
2 289 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Екі компонентті тұтқалары бар Sibrtech 17525, 200 мм бүйірлік кескіштер монтаждау және монтаждау жұмыстарында сымдарды, штангаларды және пластмасса шыбықтарды және басқа материалдарды кесу үшін қолданылады. Олар үйде де, гаражда да, құрылыс алаңында да, шеберханаларда да жұмыс істеуге жарамды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.26 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 30 мм |
| Ұзындығы | 200 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 251 мм |
| Губкалардың материалы | болат 45 |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Қаптамадағы ені | 68 мм |
| Штрих-код | 4044996131788 |