
2 184 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Екі компонентті тұтқалары бар Sibrtech 17523, 180 мм бүйірлік кескіштер монтаждау және монтаждау жұмыстарында сымдарды, штангаларды және пластмасса шыбықтарды және басқа материалдарды кесу үшін қолданылады. Олар үйде де, гаражда да, құрылыс алаңында да, шеберханаларда да жұмыс істеуге жарамды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.215 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 15 мм |
| Ұзындығы | 180 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 255 мм |
| Губкалардың материалы | болат 45 |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Қаптамадағы ені | 63 мм |
| Штрих-код | 4044996131771 |