
1 838 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Екі компонентті тұтқалары бар Sibrtech 17521, 160 мм бүйірлік кескіштер монтаждау және монтаждау жұмыстарында сымдарды, штангаларды және пластмасса шыбықтарды және басқа материалдарды кесу үшін қолданылады. Олар үйде де, гаражда да, құрылыс алаңында да, шеберханаларда да жұмыс істеуге жарамды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.242 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 126 мм |
| Ұзындығы | 160 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 236 мм |
| Губкалардың материалы | болат 45 |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Қаптамадағы ені | 61 мм |
| Штрих-код | 4044996131764 |