
2 378 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Екі компонентті тұтқалары бар Барс 17598, 180 мм классикалық бүйірлік кескіштер слесарлық және жөндеу-монтаждау жұмыстарын жүргізуге арналған: сымдарды, кабельдерді, сымдарды және шегелерді кесуге арналған. Олар жеке шеберханаларда немесе құрылыс алаңында пайдалы болады, жаңадан бастаған шеберге ғана емес, кәсіпқойға да пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | БАРС |
| Салмақ | 0.294 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 30 мм |
| Ұзындығы | 180 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 270 мм |
| Губкалардың материалы | Cr-V |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Қаптамадағы ені | 60 мм |
| Штрих-код | 4044996120577 |