
920 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Ұзындығы 105 мм, автоматты қысқышы бар, никельмен қапталған Sparta Mini 17828 шеткі қысқыштары ұсақ монтаждау және монтаждау жұмыстарын орындау үшін қолданылады. Сымдар мен шағын сымдар сәтті тістеледі. Авторазжим шебердің уақыты мен күшін үнемдей отырып, губкаларды лезде бастапқы қалпына келтіреді. Ұзындығы 105 мм ықшам құралды сақтау және тасымалдау оңай. Сым кескіштер құрылыс алаңында, слесарлық шеберханада пайдалы болады, үйде және гаражда пайдалы болады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.078 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 13 мм |
| Ұзындығы | 105 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 170 мм |
| Губкалардың материалы | болат 45 |
| Тұтқа | құю |
| Қаптамадағы ені | 78 мм |
| Штрих-код | 4044996061313 |