
901 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Никельмен қапталған бүйір кескіштер Sparta Mini 17824, 130 мм, автоматты қысқышы бар, сымдарды, кабельдерді және сымдарды кесуге арналған. Олар монтаждау жұмыстарын жүргізу кезінде, құрылыс алаңдарында, авто жөндеу шеберханаларында және үй жағдайында пайдалы болады. Бүйірлік кескіштердің шағын ұзындығы 130 мм дәлдікті жоғалтпай шектеулі кеңістікте жұмыс істеуге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.069 келі |
| Қаптамадағы биіктік | 13 мм |
| Ұзындығы | 130 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 168 мм |
| Губкалардың материалы | болат 45 |
| Тұтқа | құю |
| Қаптамадағы ені | 70 мм |
| Штрих-код | 4044996036250 |