
989 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Екі компонентті тұтқалары бар Matrix Mini 17814, 130 мм никельмен қапталған бүйірлік кескіштер сымдарды, кабельдерді және сымдарды кесуді жеңілдетеді. Олар желілік инженерлерге, құрылысшыларға, автомеханиктерге және өз қолдарымен жасаушыларға монтаждау жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы болады. Бүйірлік кескіштердің ықшам өлшемдері 130 x 85 x 25 мм сымдарды дәлдікті жоғалтпай жету қиын жерлерде кесуге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.1 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 25 мм |
| Ұзындығы | 130 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 187 мм |
| Губкалардың материалы | болат 45 |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Қаптамадағы ені | 85 мм |
| Штрих-код | 4044996014128 |