
2 243 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix Standard 17569, 200 мм, пластмасса тұтқалары бар тегістелген бүйірлік кескіштер — сенімді топсалы-ерінді құрал. Алюминий мен мыстан жасалған сымдар мен сымдарды тістеуге арналған, сонымен қатар оқшаулауды алып тастауға төтеп береді. Бүйірлік кескіштер кішігірім үй жұмыстары үшін де, кәсіби жөндеу және құрылыс үшін де тиімді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Құралдың ұзындығы | 200 мм |
| Түрі | Бүйірлік кескіштер |
| Диэлектрлік жабын | Жоқ |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.307 кг |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Штрих-код | 4044996005591 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 248 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 27 мм |
| Қаптамадағы ені | 64 мм |
| Губкалардың материалы | болат 45 |