
1 887 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix Standard 17565, 160 мм, пластмасса тұтқалары бар тегістелген бүйірлік кескіштер — сенімді топсалы-ерінді құрал. Алюминий мен мыстан жасалған сымдар мен сымдарды тістеуге арналған, сонымен қатар оқшаулауды алып тастауға төтеп береді. Бүйірлік кескіштер кішігірім үй жұмыстары үшін де, кәсіби жөндеу және құрылыс үшін де тиімді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.223 кг |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Штрих-код | 4044996005577 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 220 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 17 мм |
| Қаптамадағы ені | 75 мм |
| Губкалардың материалы | болат 45 |