
Бағасын нақтылаңыз
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix Energies бүйірлік кескіштері 17515, 190 мм, монтаждау және жөндеу жұмыстарында пластмассадан және металдан жасалған материалдарды кесу және кабельдер мен сымдарды тістеу үшін қолданылады. Қос байланыс механизмі жұмысты жеңілдететін және кесу тиімділігін арттыратын күштің артуына ықпал етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.33 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 24 мМ жасырын |
| Ұзындығы | 190 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 263 мм |
| Губкалардың материалы | Cr-V |
| Тұтқа | құю |
| Жеңілдік түрі | Қол құралдары |
| Қаптамадағы ені | 109 мм |
| Штрих-код | 4044996016177 |