
1 865 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Екі компонентті тұтқалары бар Sparta Comfort 17570, 200 мм тегістелген бүйірлік кескіштер сымдарды немесе сымдарды кесуге байланысты жұмыстарды орындау үшін қолданылады — жабдықты орнату немесе бөлшектеу, желілерді төсеу және т.б. Құрал жаңадан бастаушыға ғана емес, кәсіпқойға да пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.317 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 20 мм |
| Ұзындығы | 200 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 250 мм |
| Губкалардың материалы | болат 45 |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Қаптамадағы ені | 65 мм |
| Штрих-код | 4044996036441 |